Aktualności

SYSTEMY LED DO HAL PRODUKCYJNYCH

LINIOWE OŚWIETLENIE LED

Wiedz, że także Twoje miejsce do życia może być nowocześnie zaaranżowane. Coraz więcej rozwiązań w oparciu o linie LED sprawdza się właśnie w przestrzeniach domowych, przez co nie trzeba się już ograniczać tylko do oświetlenia punktowego. Dzięki profilom LED można popracować nad znalezieniem takiego rozwiązania, które kompletnie zmieni nastawienie nawet do wbrew pozorom najtrudniejszych aspektów świetlnej aranżacji wnętrza.

CZARNE LINIE LED — PONADCZASOWY ELEMENT OŚWIETLENIA

Nie da się ukryć, że na popularności zyskują zwłaszcza profile w kolorze czarnym. Mowa tu o liniowym oświetleniu LED, którego profile malowane są na czarno — w wersji matowej lub połyskującej, a także liniach LED o profilach anodowanych na czarno. Jak się okazuje, najsolidniejsze i najszlachetniejsze są właśnie profile anodowane, które charakteryzuje idealnie płaska powierzchnia bez przebarwień, odbijająca światło dzienne niezwykle równomiernie.

OPRAWY KLOSZOWE DLA LINIOWEGO OŚWIETLENIA LED

Najnowocześniejsze linie LED są budowane także w oparciu o klosze o czarnym zabarwieniu. Są one o tyle wyjątkowe, że w trakcie pracy przepuszczają odpowiednia ilość światła tak, aby rozświetlić klosz jednolicie bez znaczącej straty strumienia światła. Jako że klosz jest czarny, po wyłączeniu zawartość elektroniki wewnątrz profilu jest całkowicie niewidoczna. Z tego powodu ten segment opraw LED zyskuje na popularności zwłaszcza tam, gdzie maskowanie źródeł światła staje się ważnym czynnikiem decydującym o charakterze wnętrz.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA LINIE LED?

Oprawy liniowe to doskonałe rozwiązanie dedykowane do sektora biurowego, przemysłowego, ale nie tylko. Są one świetną alternatywą dla klasycznych opraw świetlówkowych, oferując dobre oświetlenie, przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii. Ponadto są dostępne w wielu rozmiarach, a do tego mogą mieć różną moc i temperaturę barwową. Dużym atutem liniowego oświetlenia LED jest również łatwy montaż oraz wysoka jakość, dzięki której jest solidne, a przy tym ekonomiczne nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Stylowa aranżacja wnętrz z wykorzystaniem linii LED to dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać zarówno w przypadku szkoły, biura, jak i urzędu. Zachęcamy do inwestycji w liniowe oświetlenie LED!